Hakkımızda

FurkanPen markasıyla, PVC sektöründe, 1994 yılında ticari faaliyetlerimize başladık. 20 yıldır, gerek kurum içi gerekse sosyal yatırımlarımızla; “büyümeye” devam etmek ve “büyütmeye” katkıda bulunmayı amaçladık. En önemlisi de geldiğimiz noktada, “müşterilerimizin güveninin ve memnuniyetinin”, bu büyümenin temel unsuru olduğunu kavrayabilecek, ve kurumsal yapımızın özünün, bu unsura göre şekillenmesine izin verecek kadar tecrübe sahibi olduk.

 

Bugün, planlı çalışma, hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik sürekli teknolojik ve beşeri yatırım, müşteri ilişkilerinin en iyi şekilde yönlendirilmesi adına eğitimler, modern üretim tesisleri, yaygın showroom ağı ve 10 yıl gibi bir sürede, yurt genelinde, 8000’i aşkın müşterimize ulaşan hizmetimizle “ilk 5 Pimapen Üretici Bayii’den biri” olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Satış, üretim, kalite kontrol, montaj ve satış sonrası departmanlarımızda, 50’ye yakın çalışma arkadaşımız, sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışıyor.

 

PVC kapı ve pencere sistemleri ile başlayan faaliyetimizde, ürün ve hizmet portföyümüzü genişleterek bugünlere geldik. Halihazırda devam eden üretim bandımız, büyük oranda, PVC kapı ve pencere sistemleri, alüminyum kapı ve pencere sistemleri, panjur, monoblok panjur, katlanır ve yana kayar cam sistemleri, küpeşte, cam küpeşte, duşakabin ve sineklik üretimlerinden oluşuyor.

 

Uzman kalite kontrol ekibimiz tarafından denetlenen üretimlerimizde, 3 yıl imalat ve montaj garantisi, 10 yıl şişe cam garantisi sunuyoruz. Ayrıca iş teslim tutanağı ile müşterilerimizin görüşlerine başvuruyor, kalite ve hizmet anlayışımızı, aldığımız geribildirimler sayesinde sürekli gözden geçiriyoruz.

 

Fiyatlarımız neden uygun?

 

Bunun sebebi 3 aşamalı maliyet ve indirim karlarımız;

  1. Üretici bayii olmanın bize kazandırdığı fiyat avantajları sayesinde, piyasa fiyatlarının altında kalmayı başarabiliyoruz. Fiziksel ya da online satış farketmeksizin, nispeten daha uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet verme imkanına sahip oluyoruz.
  2. Bir FurkanPen projesi ve Türkiye’de ilk ve tek olan “pencereburada.com”dan yapılan satışlarda, pazarlama ve montaj öncesi hizmet maliyetlerimiz belirli oranlarda azalıyor. Oluşan maliyet karları da firmamızda değil, müşterilerimizde kalıyor.
  3. Son olarak internet ağının daha geniş kitlelere ulaşması sayesinde satış rakamlarının artması, daha düşük karlarla, daha fazla hizmet verebilmemizi sağlıyor.

Bu fiyatlandırma avantajları sayesinde, %100 orijinal Pimapen ve Şişecam ürünleri ile üretilen pencere ya da kapılara, piyasa fiyatlarının çok altında sahip olabiliyorsunuz.

 

Birlikte çalışmak dileğiyle…

 

 

Loading...