Teslimat Bilgileri

 1. Ürünlerde ortalama teslim süresi beyaz profiller için 10 gün renkli profiller için 15 gündür. Alıcının internet sitesi üzerinde belirttiği teslimat adresine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa, paketlenmiş ve sağlam olarak teslim edilir. Özel renkler ve özel açılım şekilleri teslimat süresini 5 iş gününe kadar uzatabilir. Süre uzaması durumunda alıcıya mutlaka bilgi verilir.
 2. Ürün, alıcıdan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden satıcı sorumlu tutulamaz. Bu ttür duurumlarda, mutlaka alıcı kişi/kuruluşun teslimat süresinden önce şirketimizle irtibata geçmesi gerekmektedir.
 3. Alıcı kargo bilgilerini eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdür. Lütfen istenilen bütün bilgileri dikkatlice okuyup, doğruluğundan emin olduktan sonra siparişi onaylayın.
 4. Alıcının hatalı olarak verdiği bilgiler nedeniyle kargonun iadesinden firmamız sorumlu tutulamaz. İkinci sefer doğabilecek kargo masraflarının tamamı müşteriye aittir. Müşteri arzu ederse imalat adresimizden kendi teslim alabilir.
 5. Alıcı kargo paketine yazılması için telefon numarasını ve alıcının ismini vermelidir.
 6. Müşterilerimizin paketi teslim alırken açarak ürünlerin zarar görmediğini kontrol etmesi gerekmektedir. Dikkat edilmemesi halinde paketinizin size sağlam ulaştırıldığı kabul edilir.
 7. Paket veya ürün zarar görmüş ise mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturun ve ürünü teslim almayın. Sonrasında durumu firmamıza bildirin. Tutanak tutturulmadan teslim alınmış hasarlı ürünlerin, firmamız ve kargo firması tarafından sağlam ulaştırıldığı kabul edilir.
 8. Teslimat sırasında oluşabilecek hasarlar ve zaiyatlar firmamız tarafından garanti kapsamındadır. Hasarlı ve zayi ürünler en geç 5 iş günü içinde aynı kargo adresine teslim edilir.
 9. Ürünlerin garantileri müşteriye teslim edildikten sonra başlar. Garanti sürelerini garanti şartları sayfasından öğrenebilirsiniz. Teslim edilecek ürünlerin tamamı garantilidir.
 10. Teslimatlar projeyle birlikte teslim edilir. Proje 2 nüshadan oluşmaktadır. Bir nüshası müşteriye teslim edilir, diğeri firmamızda saklanır. Firmamızda saklanacak nüshada, mutlaka müşterinin ürünü eksiksiz teslim aldığına dair imzası bulunmak zorundadır.
 11. Ürün teslimatı 2 veya 3 bölümden oluşur. Birinci bölüm PVC doğrama grubu, ikinci bölüm aksesuar grubu ( kol ve civata ), üçüncü bölüm de cam grubudur.
 12. Bilgimiz dışında, müşterinin kargoyu alması için tayin ettiği 3. kişilere kargo teslim edilmez. Bu tip durumlarda kargo teslimi yapılamaz ve müşteriye ek kargo masrafı fatura edilir. Müşteri istemesi durumunda kargo masrafı ödemeden imalat atölyemizden ürününü teslim alabilir.
 13. Firmamız pencereburada.com isimli internet sitesinden sipariş edilen bütün ürünlerin müşteriye eksiksiz teslim etmekle yükümlüdür.

 

 

Adres: Güzelyalı Mah İnönü Cad Şafak Sok No:1 Pendik/İSTANBUL

Telefon: 0 216 392 80 00

Mail: destek@pencereburada.com

Loading...